Web Tasarım

Vebravo olarak bizler, web tasarım ve yazılımda kat ettiğimiz 12 yıllık tecrübe ile; tamamen kuruma özel, en yeni trendlerde tasarlanan, kodlanan, özgün içeriğe sahip, kolaylıkla yönetilebilen, Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi arama motorlarına uyumlu, SEO ve AdWords çalışmalarıyla üst sıralarda yer alan, tüm mobil cihazlar, tabletler ve browserlarla uyumlu çalışan kurumsal web siteleri ve e-ticaret siteleri tasarlıyoruz.

Kuruma özgün, kurumsal kimliğe uygun şık grafik tasarımı

Kurumsal web sitesi, e-ticaret sitesi, kampanya sitesi ya da mikro site; grafik ara yüzünü, tamamen müşterilerimizin kurumlarına, kampanyalarına ve ihtiyaçlarına özel olarak tasarlıyoruz. İster tasarım trendlerine uygun olsun, ister vintage, bir web sitesinin grafik tasarımının tamamen özgün ve firmanın kurumsal kimliğine uygun olmasının önemini her fırsatta vurguluyoruz. Bu yolda müşterilerimizi, yaptıkları işi ve kurumlarını doğru anlayıp, iyi kavrayarak, en doğru ve iyi şekilde web sayfalarına aktarabilmek için çalışıyoruz.

Güncel ve kullanışlı sayfalar

İstenilen durumda, bütünüyle kurumun ihtiyaçlarına özel olarak yazdığımız kodlarla ya da hızlı ve ekonomik olan hazır taslaklarımız ile web tasarım çözümleri sunuyoruz. Web sitesinin alt yapısıyla güncellenebilir olmasıyla ve kurguladığımız pratik bir şekilde yönetilebilen admin panelleri ile müşterilerimizin işini hızlandırmayı ve kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bunlarla beraber, var olan siteler üzerinden, web geliştirme çalışmalarıyla, gelişen teknoloji ve değişen ihtiyaçlara yönelik yenilikleri uyguluyoruz.

Arama motoru optimizasyonu

Dijital mecradaki başarı, sahip olunan web sitesinin arama motorlarında bulunması ve hatta üst sıralarda yer almasıyla doğru orantılıdır. Biz de, müşterilerimiz için tasarladığımız web sitelerinin Google, Yandex, Bing ve diğer arama motorlarında yükselmesi için yapılacak SEO çalışmalarına uygun olmasını sağlıyoruz. SEO ile de müşterilerimizi arama motorlarında en üst sıralara çıkartıyoruz.

Esneklik ve uyumluluk

Teslim ettiğimiz tüm sitelerin, IPhone, IPad, Samsung gibi tüm mobil cihazlar ve Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox gibi tüm tarayıcılarla mükemmel bir uyum içerisinde çalışması, aksi istenmedikçe, Vebravo’nun standart uygulamalarından biridir.

Özgün içerik ve içerik yönetimi

İhtiyaç ve isteğe göre, web tasarımlarımıza müşterilerimize özel olarak yazdığımız içerikleri dahil ediyor, var olan web siteleri için içerik geliştiriyor, SEO çalışmalarına yönelik içerik üretiyoruz. Bunların yanında burada detaylandırıldığı gibi; bloglar, sosyal medya hesapları ya da kampanyalar için içerik üretiyor, plan dahilinde stratejik içerik yönetimi çalışmaları yapıyoruz.

Dijital Reklam

Dijital platformlarda yaygın, göze çarpan, amaca en uygun ve en etkili şekilde yer almak isteyen müşterilerimiz için stratejik çözümler sunuyoruz. Müşterilerimizin, web sitesi tasarımı, içeriği, kampanya siteleri, mobil uygulamaları, sosyal medya ile yazılı ve görsel dijital reklam içerikleri, SEO çalışmaları, dijital reklam networklerinin yönetimi ve gelir optimizasyonu ihtiyaçlarının tamamını üstlenerek, dijital dünyadaki partnerleri olarak çalışıyoruz.